Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diorama/gablotka/moduł + LEGO
Autor Wiadomość
pado Offline
Moderator
****

Liczba postów: 645
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 12
Post: #53
RE: Diorama/gablotka/moduł + LEGO
(14-01-2018 13:55)Flubber napisał(a):  Cały czas się zastanawiam jak ci się udało ułożyć trzy tory, aby obsłużyć dwie skale Huh

Mając do dyspozycji 3 kopytka na rozstaw szyn do skali N i Z, oraz masę wyciętych płytek do lutowania, problemów raczej nie zakładałem.... ale się pojawiły w dwu miejscach, kiedy to 3 szyna Zkowa uciekła mi trochę do środka powodując łapanie taboru w dwu miejscach. Udało się do naprawić. Kopytka się zużyły i się nadają na śmietnik, ale świetnie spełniły swoje zadanie. Pozwoliły mi ograniczyć ilość budowanych modułów o 2. O 2 najbardziej pracochłonne. Zakładam że budowa wewnętrznych modułów szlakowych będzie łatwiejsza i pójdzie szybciej Wink

Jedno jest pewne. Jakbym to robił na łuku o średnicy 220 lub np 350 mm to by to było wszystko dużo łatwiejsze do zrobienia Wink Najważniejsze jest że póki co to działa i tabor z obu skal przechodzi jak należy przez łuki.
Póki co to testuję i obmyślam plan zabudowy kolejnych elementów modułów Wink
[Obrazek: 1.jpg]
14-01-2018 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Diorama/gablotka/moduł + LEGO - pado - 03-01-2017, 20:57
RE: Diorama/gablotka/moduł + LEGO - pado - 14-01-2018 14:19



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS