Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Mój świat w miniaturze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Marku, jakiej wody użyłeś do zrobienia tego cudeńka?Rolleyes
Efekt niesamowity.
(27-02-2013 19:16)Big42 napisał(a): [ -> ]Marku, jakiej wody użyłeś do zrobienia tego cudeńka?Rolleyes

Jak to jakiej? Kranówy oczywiście. Tongue
Jeśli chodzi o ten strumień z prądownicy czyli końcówki linii gaśniczej służącej do formowania prądu wodnego, wykonałem kawałka przezroczystego plastiku pochodzącego z ramki kabiny od samolotu,świeczka i delikatnie podgrzewając rozciągnąłem i uformowałem w łuk. resztę wykonałem pilnikiem i drobniutkim papierem ściernym.
A reszta wody? Rolleyes
Chociażby taka Wink
[attachment=644]
Noch 64856
Water-Drops - specjalny granulat tworzący po podgrzaniu i wylaniu sztuczną wodę na makiecie.
No Mareczku - powiesz wreszcie jakiej dokładnie wody używasz? Nie daj snuć jedynie domysłów... oświeć nas!
Karolku,żadna to tajemnica,tyle tylko że nie polecam naśladować tej metody,otóż woda to taki klej kupiony w OBI w plastikowej butelce, polime...coś tam,nie polecam,sporo pęcherzy powietrza.
aha... to wiem jaki. Ja też z nim próbowałem i faktycznie lipa. Ale fotki cyknąłeś tak że wyszło bardzo ładnie i bez "bąbelków" Wink
Ja też jakby co nie polecam szkła wodnego... bo wiem że niektórzy się dopytują i chcieli to wykorzystać do robienia wody. Ono nigdy nie zasycha i nie utwardza się do końca. Matowieje, mętnieje i robi się syfnia z belzebubią... Wink
Mareczku, co słychać u Kolegi po świętach? Leń Cię dopadł? Znowu...? Tongue
Dokładnie Karolku,mam lenia i z tym walczę,ale to się zmieni już wkrótce. Zacznę coś dłubać bo aż wstyd.
No Panie wmorde'ratorze! Weź się Pan za robotę! Wink
Czy coś jeszcze zobaczymy ze Świata w Miniaturze? Wink
(21-04-2013 12:57)desperado napisał(a): [ -> ]Czy coś jeszcze zobaczymy ze Świata w Miniaturze? Wink

No właśnie MARECZKU 111, coś przestałeś do nas zaglądać.Sad
A i KAMAPI też przepadł Confused
(17-05-2013 11:24)AmadeoX napisał(a): [ -> ]No właśnie MARECZKU 111, coś przestałeś do nas zaglądać.Sad
A i KAMAPI też przepadł Confused

Widać u jednego i drugiego kolegi " świat w miniaturze " był tak
malutki, że temat się skończył. Tongue
(17-05-2013 11:24)AmadeoX napisał(a): [ -> ]No właśnie MARECZKU 111, coś przestałeś do nas zaglądać.Sad
A i KAMAPI też przepadł Confused

Sie obrazili czy co?? Rolleyes
(24-06-2013 16:02)Peter napisał(a): [ -> ]Sie obrazili czy co?? Rolleyes

Zaraz, obrazili.... może chłopaki mają już urlopy
i nie szwendają się po forach? Big Grin
(12-04-2013 17:34)marekw111 napisał(a): [ -> ]Dokładnie Karolku,mam lenia i z tym walczę,ale to się zmieni już wkrótce. Zacznę coś dłubać bo aż wstyd.

Marku! Czy jest jakaś nadzieja na nowy temat i dalsze dłubanie.Wink
(10-12-2013 19:05)Junior napisał(a): [ -> ]Marku! Czy jest jakaś nadzieja na nowy temat i dalsze dłubanie.Wink

Marek odpadł nam w przedbiegach. Szkoda.Sad Ale słyszałem, że zajął się malowaniem. Cool
(09-03-2014 10:51)Oskar napisał(a): [ -> ]Marek odpadł nam w przedbiegach. Szkoda.Sad Ale słyszałem, że zajął się malowaniem. Cool

Mam nadzieję, że jeszcze do nas wróci, szkoda byłoby nie wykorzystać
jego potencjału i doświadczenia. Rolleyes
Mam pytanie do marekw111. Gdzie kolego można dostać auto jak na twoim zdjęciu. Shy

[Obrazek: br1.jpg]
Witam wszystkich po długiej przerwie,ani mi się śni odpadać,taka dłuższa przerwa.Najbardziej cieszy mnie to,że już w tym roku zacznę wojnę z zupełnie nowym pomysłem Big Grin Sorki że to HO ale w tej skali mam tego trochę,ale zawsze posłużę pomocą.Na fotkach przedsmak nowego projektu Tongue

[Obrazek: IMG_20141229_115459_581.jpg] [Obrazek: IMG_20141229_130732_230.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie