Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Mój świat w miniaturze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(17-02-2015 21:19)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Znowu chce mi się dłubać!

Dobrze Cię widzieć ponownie na forum best
Bardzo mi miło Panowie to słyszeć i niebawem mam nadzieję pokazać tutaj conieco dłubania w H0e.
Póki co robię własnoręcznie tabor, bo wąski jest jeszcze chyba droższy od normalnego...
(19-02-2015 15:37)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Bardzo mi miło Panowie to słyszeć i niebawem mam nadzieję pokazać tutaj conieco dłubania w H0e.
Póki co robię własnoręcznie tabor, bo wąski jest jeszcze chyba droższy od normalnego...

No...jak milutko witać cię ponownie. Mam nadzieję, że niedługo pojawisz się w swoim wątku,
zwłaszcza po ciekawej zapowiedzi...wąskotorówa, własnej roboty tabor. Rolleyes
(01-02-2015 09:24)marekw111 napisał(a): [ -> ]Postaram się coś wykombinować tzn coś z niczego z zerowym nakładem. Undecided

Marku, coś drgnęło w temacie? Shy
(19-02-2015 15:37)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Bardzo mi miło Panowie to słyszeć i niebawem mam nadzieję pokazać tutaj co nieco dłubania w H0e.
Póki co robię własnoręcznie tabor, bo wąski jest jeszcze chyba droższy od normalnego...

Mógłbyś wrzucić z jedną fotkę taboru który robisz?
Jak się Marek nie obrazi...a jak go znam to się nie obrazi tylko każe s*%#*ć do swojego działu Wink to wrzucę tak na szybko zrobione foto.

[Obrazek: DSC02949-001.jpg]
(31-03-2015 12:22)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Jak się Marek nie obrazi...a jak go znam to się nie obrazi tylko każe s*%#*ć do swojego działu Wink to wrzucę tak na szybko zrobione foto.

Piękniutkie best
(31-03-2015 12:22)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Jak się Marek nie obrazi...a jak go znam to się nie obrazi tylko każe s*%#*ć do swojego działu Wink to wrzucę tak na szybko zrobione foto.

Ale łał... sliniak Też takie chcę pokłon
(31-03-2015 12:22)KAMAPI napisał(a): [ -> ]......to wrzucę tak na szybko zrobione foto.

Co ci posłużyło za bazę pod loka?
(31-03-2015 13:30)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]
(31-03-2015 12:22)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Jak się Marek nie obrazi...a jak go znam to się nie obrazi tylko każe s*%#*ć do swojego działu Wink to wrzucę tak na szybko zrobione foto.

Piękniutkie best

Podziękował! Żeby Markowi tu nie robić offtopic'u, to wrzucę fotki tych maleństw w moim wątku:
http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=353

Tym razem będą lepszej jakości zdjęcia i ze szczegółami. Oczywiście zapraszam Smile
(31-03-2015 20:29)KAMAPI napisał(a): [ -> ]http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=353
Tym razem będą lepszej jakości zdjęcia i ze szczegółami. Oczywiście zapraszam Smile

To się przeprowadzamy Big Grin
(31-03-2015 12:22)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Jak się Marek nie obrazi...a jak go znam to się nie obrazi tylko każe s*%#*ć do swojego działu Wink to wrzucę tak na szybko zrobione foto.
Ależ skąd!! Miło jest,a raczej było,bo już się przeprowadziłeś Dodgy
(01-04-2015 07:42)marekw111 napisał(a): [ -> ]Ależ skąd!! Miło jest,a raczej było,bo już się przeprowadziłeś Dodgy

Ale my Cię Marku nie opuszczamy Wink Też wszyscy jesteśmy z Tobą i kibicujemy przy dalszych pracach. Shy
Właśnie Mareczku, może byś pokazał kawałek torta żeby oczy nacieszyć foty
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie