Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: I Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(03-02-2014 21:28)Doktorek napisał(a): [ -> ]No i co MisterkuZ doczekałeś się w końcu jakiś danych. Dodgy

Jeszcze nie. Trzeba spokojnie poczekać, aż bracia więksi wszystko opracują.
Oczywiście oby jak najszybciej. Wink Muszą zebrać w całość najbardziej atrakcyjne
dla oka moduły. Żeby swym wyglądem przyciągnęły widzów. Smile
Jak oni będą się tak organizować to gówno im z tego wyjdzie. Dodgy
Podoba mi się organizacja w N-ce. Smile Hasło zostało rzucone
i chłopaki migiem wszystko ustalili.
A co tu było do ustalania, termin jakiś tam był (czerwiec), czas wolny się dla nas znalazł, makietę wstępnie narysować też nie problem Big Grin
Krótka burza mózgów i jedziemy!
Można, można. Jedni potrafią inni nie. Wall
Witam ponownie kolegów z Polski, jak na razie moje plany nie uległy zmianie.
Przyjadę ze swoją makietą wystawową, jest tak wykonana, że można do niej
dostawiać moduły. Wink
(03-02-2014 21:59)Georg napisał(a): [ -> ]Witam ponownie kolegów z Polski, jak na razie moje plany nie uległy zmianie. Przyjadę ze swoją makietą wystawową, jest tak wykonana, że można do niej dostawiać moduły. Wink

O zbawco pokłon super. Jak przyjedziesz koniecznie idziemy na piwo drinks
Zabrakło na tej mapce informacji ile miejsca jest dla poszczególnych wielkosci. Modułów TT (nie mówiąc o H0) jest tyle że zajmą dwie takie sale (inna sprawa że nie wiadomo czy ktokolwiek się z TT pojawi...)
(03-02-2014 22:07)flopek napisał(a): [ -> ]O zbawco pokłon super. Jak przyjedziesz koniecznie idziemy na piwo drinks

Umowa stoi Wink
(03-02-2014 22:07)Kaczor napisał(a): [ -> ]inna sprawa że nie wiadomo czy ktokolwiek się z TT pojawi...)

A to już ich strata. Dodgy Zresztą wcale by mnie to nie zdziwiło.
TT-kowcy zawsze byli jacyś dziwni Rolleyes
(03-02-2014 22:07)Kaczor napisał(a): [ -> ]Zabrakło na tej mapce informacji ile miejsca jest dla poszczególnych wielkosci. Modułów TT (nie mówiąc o H0) jest tyle że zajmą dwie takie sale (inna sprawa że nie wiadomo czy ktokolwiek się z TT pojawi...)

O kurde! Kaczorku unaoczniłeś mi właśnie najważniejszą rzecz.
Może to wszystko ruszy z miejsca jak się poda ścisłe ramówki
co do długości zarezerwowanej na moduły.
(03-02-2014 22:07)Kaczor napisał(a): [ -> ]Zabrakło na tej mapce informacji ile miejsca jest dla poszczególnych wielkosci. Modułów TT (nie mówiąc o H0) jest tyle że zajmą dwie takie sale (inna sprawa że nie wiadomo czy ktokolwiek się z TT pojawi...)

Oj tępe te chłopaki. Rolleyes Przejrzałem dokładnie plany i w czym problem?
N-kowcy jakoś potrafili się rozplanować. A tu małe dzidziusie braci większych,
mając podaną całą długość sali nie potrafią..........
Ach, brak słów. Po prostu żenada. Confused

Do misterkaZ, kolego podaj kolegom z TT i H0 jak najszybciej jakieś
konkretne wymiary bo sobie nie poradzą. Wink
Dla ułatwienia, plaNik eNkowy w podziałce 1:10

Szybsze zgłoszenie umożliwi zajęcie lepszych miejsc.

Nie pamiętam, czy gdzieś są zdjęcia sali, ja sobie wyguglałem, wg nazwy szkoły - jakieś dwa zdjecia w necie były Big Grin

Pobrań: 122 - Plik usunięty jako nieaktualny - Moderator Rysio
@Kosmaty - No przepraszam bardzo ale rozrysowanie układu jest możliwe dopiero jeśli się wie kto co jest w stanie przywieść...
Co racja, to racja.
A ja tam wierze, że niezależnie od trudności wszyscy sobie poradzą. Wink
Ekipa "mazowiecka" TT ma pojawić sie jedynie jako widzowie, może "śląski" oddział coś wystawi. Cierpliwości Smile
Po prostu na ten okres jest już dużo zaplanowanych imprez TT a każda niestety kosztuje...
Z powodu nagromadzenia imprez prawdopodobnie TT wybierze majową wystawę w Łapach gdzie dostaniemy noclegi
za darmo oraz wycieczkę po zakładach napraw taboru kolejowego.
Szkoda Sad Może następnym razem. Dla informacji podam, że w Piotrkowie też darmocha
dla modelarzy w postaci noclegu i jedzenia. Wink
(04-02-2014 12:32)Kaczor napisał(a): [ -> ]Ekipa "mazowiecka" TT ma pojawić sie jedynie jako widzowie

Mam propozycję, niech H0, N i Z pojawi się również jako widzowie. Będziemy wszyscy w zachwycie
i ze szczególną uwagą podziwiać parkiet hali. Ten kolor oraz sposób ułożenia klepek. A prasa oraz TV
przeprowadzi wywiady z kolorowymi liniami zaś prezydent miasta przetnie wstęgę delektując się precyzją
i kunsztem wykonania niewidzialnych makiet. Cool
Ale dlaczego N?
My będziemy.
Chyba, że naprawdę coś się przydarzy.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie