Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: I Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
krzywe tory
kamera jechała na pchanej platformie
(16-05-2014 18:02)Misiek napisał(a): [ -> ]krzywe tory
kamera

Czy obydwa powyższe elementy będą na Trybunałach? Wink
Krzywe tory na pewno się znajdą.
A co do kamery to nie wiem, możliwe, że będzie, ale czy będzie czas jej użyć?
(20-05-2014 23:21)Misiek napisał(a): [ -> ]Krzywe tory na pewno się znajdą.

A czy widowiskowe kraksy będą? Tongue
Łapy pourywam przy samej szyiu temu, kto wykolei moje zabawki Smile
(21-05-2014 17:32)Misiek napisał(a): [ -> ]Łapy pourywam przy samej szyiu temu, kto wykolei moje zabawki Smile

Eee....szkoda..myślałem, że będzie jakieś bumm TongueBig Grin
Jak chcesz bum to zapraszam na wystawę do Łap (31 maja) gdzie będzie symulacja zderzenia lokomotywy z autem Wink
We wtorek 27.05 ostatni już dzwonek na zgłaszanie chęci przyjazdu z makietą czy też modułami.
Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to zapraszam do kontaktu z biuro@trybunaly.eu Smile
I klamka zapadła, czekamy na imprezę Big Grin
Miło mi poinformować, że do Trybunałów dołączyła koleina firma. Smile

http://mtb-model.com/
Jestem pozytywnie zaskoczony, że pierwszy raz organizowana impreza,
zdobywa takie zainteresowanie firm zagranicznych. Rolleyes
(12-06-2014 14:36)flopek napisał(a): [ -> ]zdobywa takie zainteresowanie firm zagranicznych.

Wcale się nie dziwię, w końcu to będą pierwsze targi modelarskie
w Polsce, związane tylko i wyłącznie z modelarstwem kolejowym.
Czyli skupienie się na jednym temacie, a nie widły i powidło w Poznaniu. Cool
Masz rację, jeśli firmom spodoba się taki typ targów, a po ilości chętnych wnioskuję, że tak.
To mamy w tym momencie prestiżowe targi na wysokim poziomie. Wcale się nie zdziwię jak
w przyszłym roku Piotrków będzie oblegany przez czołowe firmy Niemieckie.
(12-06-2014 14:57)Ego napisał(a): [ -> ]Wcale się nie zdziwię jak w przyszłym roku Piotrków będzie oblegany przez czołowe firmy Niemieckie.

Centrum Polski, dobre dojazdy, wszystko jest możliwe. Skoro pierwszy raz w naszym kraju wystawia się tak
znana holenderska firma ARTITEC, to znaczy że odpowiada jej ta forma targowo wystawowa. Moim zdanie
dobrze to wróży na przyszłość. Rolleyes
(12-06-2014 15:10)sympatyk napisał(a): [ -> ]Centrum Polski, dobre dojazdy, wszystko jest możliwe.

Sprawdzałem, bazę noclegową mają świetną. Na stronie przedstawiono trzy hotele, ale to taka zmyłka.
To są hotele w okolicach miejsca targów. W Piotrkowie hoteli jest znacznie więcej. Hotele i noclegi
(12-06-2014 15:26)Ego napisał(a): [ -> ]Sprawdzałem, bazę noclegową mają świetną.

Byłem w zeszłym roku w Piotrkowie, żarcie też mają świetne Big Grin
No jeśli chytry plan się powiedzie, to będzie miła alternatywa dla Poznania.

A co do Artiteca to jakby powiedzieć - połowa firmy jest z Polski ;-)
(12-06-2014 16:45)Misiek napisał(a): [ -> ]A co do Artiteca to jakby powiedzieć - połowa firmy jest z Polski ;-)

Przykro mi, ale jesteś w błędzie. Artitec jest 100% Holenderski. Wink
To przenośnia - żona właściciela jest Polką.
Big Grin
(12-06-2014 21:22)Misiek napisał(a): [ -> ]To przenośnia - żona właściciela jest Polką.
Big Grin

Trzeba było tak od razu Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie