Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Temat drzewek do Zetki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(17-02-2019 13:16)Bdhpumn napisał(a): [ -> ]Nie lepiej samemu zrobić takie drzewka ? Można zawsze do kolegi Astro napisać,
czy coś da się w tym temacie zrobić......, albo Paweł zacznie produkcję seryjną
firmy pod nazwą Zdrada GmbH Wink

Hobby to hobby i raczej w kierunku komercji sie nie wybieram... Sam wiele drzewek na module mam kupionych, choć część zrobiłem sam.
(17-02-2019 21:35)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Hobby to hobby i raczej w kierunku komercji sie nie wybieram... Sam wiele drzewek na module mam kupionych, choć część zrobiłem sam.

I tak jest najlepiej luz
Trochę jesiennych drzewek na dioramę - częściowo zrobione samemu - komosa + Purex Polaka sypany przez sitko - znacznie lepiej moim zdaniem niż "z ręki". Malowanie = spray Tamiya czerwony, zółty i trochę brązowy

[Obrazek: IMG-3726.jpg] [Obrazek: IMG-3729.jpg]
(04-04-2020 13:37)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Trochę jesiennych drzewek na dioramę - częściowo zrobione samemu - komosa + Purex Polaka sypany przez sitko - znacznie lepiej moim zdaniem niż "z ręki". Malowanie = spray Tamiya czerwony, zółty i trochę brązowy

Widać mistrzostwo wykonania best
(04-04-2020 13:37)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Trochę jesiennych drzewek na dioramę - częściowo zrobione samemu - komosa + Purex Polaka sypany przez sitko - znacznie lepiej moim zdaniem niż "z ręki". Malowanie = spray Tamiya czerwony, zółty i trochę brązowy

Drzewka wyszły fantastycznie Shy Zakładam że używasz kleju w spraju, jakiej firmy?
(10-04-2020 15:39)flopek napisał(a): [ -> ]Drzewka wyszły fantastycznie Shy Zakładam że używasz kleju w spraju, jakiej firmy?

Ostatnio używam kupionego na targach modelarskich w Lipsku kleju Magispray firmy Microrama.
(04-04-2020 13:37)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Trochę jesiennych drzewek na dioramę - częściowo zrobione samemu - komosa + Purex Polaka sypany przez sitko - znacznie lepiej moim zdaniem niż "z ręki". Malowanie = spray Tamiya czerwony, zółty i trochę brązowy

Ponoć świetne efekty uzyskuje się przy zastosowaniu siateczki, ale drzew wykonany metodą siatkową jeszcze nie widziałem.
(14-04-2020 09:11)Rysio napisał(a): [ -> ]Ponoć świetne efekty uzyskuje się przy zastosowaniu siateczki, ale drzew wykonany metodą siatkową jeszcze nie widziałem.

Efekt mało naturalny. luz Choć widziałem super drzewka wykonane tą metodą na wystawach w Belgi i we Francji. Zdrada69, wielki szacun pokłon
Panowie czy ktoś spotkał na YouTube jakieś filmy na temat robienia drzewek w Zetce???
Co prawda Zdrada69 prezentował swojego autorstwa (super), ale chciałbym zobaczyć
jeszcze inne możliwości wykonania. luz
(09-06-2020 06:57)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Ten link już kiedyś był:

Drzewka z komosy:

Serdeczne dzięki Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie