Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Jarmark Modelarski Piotrków 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
A ja pohandlowałem i jestem bardzo zadowolony Big Grin
Też się wybrałem, świetna organizacja, świetna domowa kuchnia w barze. Hitem był pyszny bigos, którego, jako koneser dobrego jedzenia,
zjadłem dwie porcje Big Grin Ponadto dużo wystawców i jak zauważył mój poprzedni przedmówca jeszcze nieśmiała ilość kupujących i oglądaczy.
Co zapewne ulegnie poprawie 13 kwietnia na kolejnym jarmarku. Czego serdecznie życzę organizatorom. Shy
Jak na pierwszy raz to panowie miód malina. Dla mnie spoko. Impreza jak najbardziej rozwojowa.
Duży wybór modeli kartonowych, plastikowych do sklejania ( zabudowa, statki, samoloty, militaria).
Mam nadzieję, że w przyszłości handlarze kolejką zaoferują coś w Zetce Rolleyes
Hm....czyli mam czego żałować Confused Niestety moje plany wyjazdu zweryfikowała grypa Dodgy
Troszkę mało osób korzystało ze stanowisk "testowych", ale i tak się przydało.
I oczywiście więcej ogólnego modelarstwa, bo kolejki królowały Wink
(09-03-2019 23:39)Marcin PT napisał(a): [ -> ]Troszkę mało osób korzystało ze stanowisk "testowych", ale i tak się przydało.
I oczywiście więcej ogólnego modelarstwa, bo kolejki królowały Wink

Odwiedziłem Piotrków i Jarmark, który jak najbardziej przypadł mi do gustu. Co do stanowiska, trudno się dziwić, że mało kto korzystał. Potrzebny jest opis, kartka z informacją. Zapewne nie wszyscy czytali media społecznościowe lub nie doczytali tego i owego. luz Trzeba mieć na względzie, że Polak to taki dziwny Homo sapiens, który musi mieć tak podaną informację, aż będzie po gałach walić Tongue
Fakt. Co do opisu daliśmy ciała :/ Ale poprawimy się Big Grin dużo czasu zajęło znoszenie ławek i rozwijanie wykładzin które jak i na trybunałach są zmorą dla nóg. Wszelkie uwagi i krytyka mile widziana Smile
(10-03-2019 13:44)Marcin PT napisał(a): [ -> ]Fakt. Co do opisu daliśmy ciała :/ Ale poprawimy się Big Grin dużo czasu zajęło znoszenie ławek i rozwijanie wykładzin które jak i na trybunałach są zmorą dla nóg. Wszelkie uwagi i krytyka mile widziana Smile

Ten się nie myli co nic nie robi Wink Współczuję z wykładziną, rozkładanie na pewno może przyprawić o ból głowy. Wall Ale najważniejsze, że dajecie radę best
Krótka migawka TV Piotrków z Jarmarku luz



To jedziemy dalej. Shy Pierwszy jarmark już za nami, czas na kolejny. Forma plakatu zostaje ta sama, tylko data będzie zmieniać się cyklicznie. Cool

********************************************************************************​*****************************
W dniu 13 kwietnia o godz. 9:00 odbędzie się już Drugi Ogólnopolski Jarmark Modelarski w ZSP ul. Henryka Sienkiewicza 10/12 Piotrków Trybunalski.
Cyklicznie w każdą druga sobotę miesiąca będą się odbywały kolejne. Giełda obejmuje wszystkie rodzaje modelarstwa kartonowego, plastikowego,
drewnianego, metalowego, gipsowego, ceramicznego itd. np: samochodowe, kolejowe, lotnicze, szkutnicze, RC, akcesoria do Gier Bitewnych, itd.
Dla fanów kolei, przygotowano stanowisko do sprawdzenia zakupionych lokomotyw w skalach H0 i TT.
Najmłodsi będą mogli obejrzeć makietę kolejową, a jeśli dopiszą modele RC, możemy również przygotować tor do jazdy sterowanych pojazdów.
Po wcześniejszym zgłoszeniu na adres esmmm@trybunaly.eu

[Obrazek: Plakat-gie-da.jpg]

Przypominamy, że na terenie obiektu wystawowego można zjeść ciepły posiłek w Barze. luz
Co się stało z wątkiem "2 Jarmark Modelarski Piotrków 2019" ?? Huh
(23-04-2019 19:47)Bubek napisał(a): [ -> ]Co się stało z wątkiem "2 Jarmark Modelarski Piotrków 2019" ?? Huh

Zostaje zlikwidowany, aby nie mnożyć przysłowiowych dodatkowych bytów Shy Będzie jeden dotyczący całego roku. Każdy następny rok będzie miał swój wątek.
Kilka fotek na szybko z drugiego Jarmarku. Sory za jakość Blush

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
Bardzo dobre warunki na porządną giełdę. Muszę się w maju wybrać, zobaczyć na żywca Shy
(24-04-2019 23:24)Twiter napisał(a): [ -> ]Bardzo dobre warunki na porządną giełdę. Muszę się w maju wybrać do Piotrkowa zobaczyć na żywca Shy

Tu masz wygląd całość tuż przed otwarciem Jarmarku dla klientów 13 kwietnia. Shy



(24-04-2019 23:30)MisterZ napisał(a): [ -> ]Tu masz wygląd całość tuż przed otwarciem Jarmarku dla klientów 13 kwietnia. Shy

Ee...no super, kupa miejsca! Lepsze warunki niż w Wawie.


Z wywiadami robi się profesjonalnie Smile
Jeszcze krótka migawka z TV Piotrków



MisterZ, skoro się nie chwalisz, Ja dam namiary na nową storę FB poświęconą tylko Jarmarkowi w Piotrkowie.
Moim zdanie bardzo dobry ruch ze strony ESMMK

https://www.facebook.com/Jarmark-Modelar...6545253011
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie