Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Wagon Weglarka 401Wj (Eaos-w)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Moge zawsze wystawic dwa modele do zakupu... w roznej orientacji :-)
Pierwsza kalka na wagonie

[Obrazek: IMG_7092.jpg]
I szczeka opadla :-)

Te kalki tez sie w N przydadza ;-)
Da się zrobić i dla skali N - podasz wymiary jak ostatnio i się zaadoptuje.
Będzie jeszcze brązowa tylko muszę mieć czas na kalkowanie.
Mam dosc duzo wymiarow do podania :-) Musze sie ogranac z moimi wagonami pasazerskimi...
Paweł, a jakieś kalki z graffiti w Z ?
(26-09-2018 14:21)Bdhpumn napisał(a): [ -> ]Paweł, a jakieś kalki z graffiti w Z ?

Muszę wypróbować z fotek podziałać ale nie wiem jak będzie z formatami i kolorami.
No to wagon skończony - okalkowany dwustronnie, żółte drzwi pomalowane w miejsce kalkomanii, wymalowane wnętrze...

[Obrazek: IMG-7211.jpg]
(12-10-2018 22:21)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]No to wagon skończony - okalkowany dwustronnie, żółte drzwi pomalowane w miejsce kalkomanii, wymalowane wnętrze...

A kto teraz robi kalki? Ponoć właściciel firmy ciężko choruje i nie można zamówić. Undecided
(14-10-2018 11:30)Debox napisał(a): [ -> ]A kto teraz robi kalki? Ponoć właściciel firmy ciężko choruje i nie można zamówić. Undecided

Niestety Pan Andrzej nie żyje a sklep został zamknięty.

Te kalki jak i trochę innych już pokazywanych na modelach na Forum zaprojektowałem sam i zleciłem wydrukowanie. Jeśli czegoś potrzebujesz - pisz na priv - może taka kalka jest i dodam do kolejnego arkusza a może da się zaprojektować (jeśli nie ma skomplikowanych grafik to ogarniam), Tyle, że czas jest uzależniony od nazbierania się arkusza A4.
I wersja brązowa - będzie jeszcze trochę brudzona..

[Obrazek: IMG-7273.jpg]
Wagony czekały na dokończenie i są wreszcie:

[Obrazek: IMG-5229.jpg] [Obrazek: IMG-5235.jpg] [Obrazek: IMG-5236.jpg]
(25-11-2020 08:11)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Wagony czekały na dokończenie i są wreszcie:

Oko się cieszy, a w duszy gra, jak się patrzy na taki ładny zestaw Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie